🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر ؛ ظهر امروز دوشنبه ۱۲ آبان‌ ماه دکتر طاهری نسب ‌مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران به همراه دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان با حضور در ساختمان شهرداری با شهردار ، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی اسلامی شهر و امام جمعه محترم نصیرشهر دیدار و گفتگو کرد.

🔹 مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر در این دیدار ضمن خیر مقدم و تبریک هفته وحدت گزارش جامع و کاملی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی و فرهنگی با همدلی و همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر و امام جمعه محترم و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در راستای تکریم ارباب رجوع ارائه نمودند.

🔹دکتر طاهری نسب مدیر کل محترم امور شهری و شوراهای استانداری تهران نیز از تعامل بسیار خوب و ارزشمند مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با امام جمعه محترم در راستای خدمت رسانی به شهروندان قدردانی نمود و افزود: از آنجایی هکه شهرداریها به عنوان یکی از دستگاه‌های اجرایی که بیشترین مراجعات از سوی شهروندان را دارند امید می رود در این امر همیشه ثابت قدم باشند .

🔹ایشان همچین پیشرفت پروژه های عمرانی در نصیرشهر را مثبت ارزیابی و بر اجرای پروژه ها در جهت خدمت رسانی به شهروندان تاکید نمودند.