به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر صبح امروز‌ مهندس شهسواری شهردار نصیر شهر به همراه رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر با حضور فرماندار محترم شهرستان رباط کریم از فرماندهی انتظامی شهرستان ، رئیس ، پرسنل کادر و سربازان وظیفه کلانتری ۱۲ نصیرشهر طی مراسمی با اهدای لوح سپاس از زحمات آنان تجلیل نمودند .

🔹دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک هفته ناجا مقوله امنیت را از مطرح ترین و مهمترین دغدغه دولتمردان عنوان کرد و گفت؛ امروزه امنیت کشور مرهون زحمات و تلاش های نیروی انتظامی است.

🔹مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر نیز ضمن تبریک این هفته از زحمات و تلاشهای بی وقفه مجموعه کلانتری با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در ایجاد نظم و امنیت قدردانی نمود.

🔹سپس رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک این ایام هفته نیروی انتظامی را یادآور دلاوری ها، ایثار و فدا کاری های مجموعه پرسنل شجاع نیروی انتظامی دانسته و از تلاش های صادقانه این عزیزان به ویژه رئیس و پرسنل کلانتری ۱۲ نصیرشهر قدردانی نمودند .

🔹در پایان هم با هداء لوح سپاس از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل کادر و وظیفه کلانتری تجلیل بعمل آمد .