به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر بعد از ظهر امروز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه با حکم مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر ، سید ابو القاسم سلطانی از پرسنل بسیار خوب ، با اخلاق و کاردان واحد شهرسازی به عنوان معاون فنی و شهرسازی شهرداری نصیرشهر منصوب شد.

در این مراسم که با حضور شهردار ، رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، مدیران واحدها برگزار شد از زحمات مهندس حمید فلاحی ، معاون سابق معاونت فنی و شهرسازی شهرداری قدردانی و سید ابوالقاسم سلطانی به عنوان معاون جدید این معاونت منصوب شد.

مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر در این مراسم ضمن قدرانی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همچنین مهندس فلاحی معاون سابق فنی و شهرسازی و تبریک به آقای سلطانی در پست جدید ، خدمت صادقانه را یکی از مهم‌ترین اصول کاری بیان کرد و افزود: آنچه حائز اهمیت است تکریم ارباب رجوع و صحت عملکرد در ارائه خدمات مطلوب می باشد و برای مراجعه کنندگان باید تکریم واقعی وجود داشته باشد و خدماتی که به آنها ارائه می شود به بهترین شکل باشد.

 

شهردار نصیرشهر همچنین شهرسازی را یکی از واحد های تاثیر گذار در کسب درآمد و تحقق برنامه های شهرداری دانست و گفت امیدواریم با حضور مهندس سلطانی در این معاونت در کوتاه مدت و شاهد پیامدهای مثبت و ارزشمندی داشته باشیم .

🔹اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز هر یک ضمن قدردانی از زحمات مهندس شهسواری شهردار جوان ، پویا و کاردان و همچنین قدردانی از زحمات مهندس فلاحی معاون سابق فنی و شهرسازی و تبریک به آقای سلطانی معاون جدید این حوزه ، خدمت رسانی به مردم را در اولیت قرار داده و افزودند : خدمت به مردم زمانی احساس می شود که رضایت خلق و خدا در آن پدیدار شود و از همه مجموعه خواستار تکریم به ارباب رجوع این ولی نعمتان مردم شدند .