به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام یوم الله ۱۵ خرداد ظهر امروز با حضور حجت الاسلام خدایی امام جمعه محترم ، معاونین اداری مالی و خدمات شهری شهرداری نصیرشهر ، فرماندهان انتظامی و بسبج ، مسولین ادارات آبفاء و گاز و رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه و مشاور فرهنگی در دفتر امام جمعه نصیرشهر برگزار شد.

امام جمعه محترم نصیرشهر : در این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن ارتحال حضرت امام (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت : از مجاهدت ها و سختی های بسیاری که حضرت امام (ره) در زمان خود در جهت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران متحمل شدند تا این انقلاب پس از گذشت چهار دهه همچنان الگویی مترقی و آرزوی بزرگ برای ملت ها و مردم مسلمین منطقه باشد مانند بیداری اسلامی و.. که در زمان فعلی رهبری این انقلاب و نهضت بزرگ در دستان مقام معظم رهبری می باشد.

🔹حجت الاسلام والمسلمین خدایی ادامه داد امسال با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا متأسفانه امکان برگزاری مراسمات تجمعی در سطح نیست و لازم است تمام تلاش ها در سطح شهر به سمت برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم در قالب تزیین سطح شهر ، استفاده ار رهنمودهای امام و رهبری در فضای مجازی و … در جهت بزرگداشت این ایام انجام گیرد.