به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر صبح امروز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه  مهندس شهسواری شهردار نصیر شهر به همراه رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی نصیرشهر با جناب سرگرد شهیری فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان رباط کریم دیدار و گفتگو کردند.

رئیس شورای اسلامی نصیرشهر در این دیدار با اشاره به اینکه در گذشته تعامل بسیار خوبی با سپاه شهرستان  داشتیم گفت : امیدوارم این تعامل همچنان در تمام عرصه ها حضوری گسترده داشته و هر روز شاهد تحولات خوبی در جهت خدمت رسانی به شهروندان در  شهر باشیم .

شهردار نصیرشهر  نیز در این دیدار ضمن قدردانی از سرهنگ قنبری  فرمانده سابق سپاه شهرستان  و آرزوی توفیق روزافزون در کارها برای سرگرد شهیری  فرمانده جدید سپاه ناحیه بسیج شهرستان رباط کریم از خداوند منان گفت : آنچه را که شما و شهروندان عزیز در سطح شهر مشاهده می کنید در سایه همدلی ، وفاق و وحدتی است که بین شورای اسلامی شهر ، شهرداری و کلیه مسئولان شهری وجود دارد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) شهرستان رباط کریم نیز از تعامل و همدلی بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار نصیرشهر  به خوبی یاد کرد و افزود : اعتقاد داریم که هر چه بیشتر به مردم خدمت بشود مردم نسبت به انقلاب بیشتر دلگرم می شوند.