به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر ، صبح امروز  مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست شهرداری نصیرشهر با حضور ساداتی مسول امور حراست شهرستانهای  استانداری تهران ، شهردار ، رئیس و اعضای  محترم شورای اسلامی شهر ، معاونین و جمعی از پرسنل شهرداری در سالن جلسات شهرداری نصیرشهر برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر ضمن خیر مقدم و خوشامد گوئی به حضار با اشاره به حساسیت کار عرصه های نظارتی با استناد به انتظارات مردم از نهادها و دستگاهها از تلاش های بی دریغ و بی بدیل حشمت ا… قاسم زاده  در سمت سرپرست حراست شهرداری نصیرشهر  در زمات تصدی تقدیر کرد و برای مهدی جعفری  بعنوان سرپرست جدید حراست شهرداری نصیر شهر  آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه حاج اکبر نصیری عضو محترم شورای اسلامی شهر  نیز از تلاش نیروهای حراست در مسیر مراقبت و حفظ ارزش‌های شهرداری و نیروهای آن و فراهم نمودن بستر مناسب برای خدمت‌رسانی به ویژه جناب آقای قاسم زاده تقدیر و برای آقای جعفری آرزوی مفقیت نمود.

ساداتی مسول امور حراست شهرستان های استانداری تهران  هم در این مراسم به اهمیت جایگاه حراست و بازرسی در شهرداری ها اشاره کرد و اضهار داشت : حراست و بازرسی در مجموعه های ادای نقش بسیار مهمی دارند چرا که با نظرات خوب و مثبت خود مجموعه را در جهت خدمت رسانی به شهروندان یاری میدهند.

ساداتی در پایان همچنین  از تلاش های بی شائبه حشمت ا… قاسم زاده در زمان تصدی پست حراست، تقدیر و تشکر کرد و مهدی جعفری  را به عنوان سرپرست جدید حراست شهرداری نصیرشهر  معرفی کرد.

درپایان این مراسم  هم با اهداء لوحی از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر و اداره کل حراست استانداری تهران از تلاش های چندین ساله آقای قاسم زاده تقدیر به عمل آمد وانتصاب آقای جعفری را به عنوان سرپرست جدید حراست تبریک گفتند.