به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، همزمان با ایام الله دهه فجر،دربعداز ظهر شنبه پرکار انوشیروان محسنی بند پی نسبت به افتتاح پروژه های شهرهای تابع رباط کریم از جمله نصیر شهر با حضور فرماندار،ائمه جمعه و شهرداران رباط کریم و نصیر شهر و سایر مقامات و مسئولین شهرستان رقم خورد.

در این سفر استاندار تهران به رباط کریم، پروژه های بوستان ۲ هکتاری شهید فرمانی، آرامستان،کتابخانه بهشت،سالن ژیمناستیک،گاوداری شیری ۱۵۰۰ راسی با تولید سالانه ۹۰۰۰ تن شیر، سردخانه صنعتی کیان با ظرفیت ۸۰۰۰ تن،کارخانه شیردوش‌های صنعتی افتتاح شد.

محسنی بندپی در آیین افتتاح پروژه های شهر نصیر شهر از توابع شهرستان رباط کریم با تکریم ایام  الله دهه فجر گفت:پیروزی  انقلاب اسلامی ایران موهبتی بود که به رهبری امام راحل مان عزت و سربلندی برایمان به ارمغان آورد.

 

وی با اشاره به تلاش بی وقفه دست اندرکاران در افتتاح و راه اندازی پروژه های شهرستان رباط کریم بیان داشت: رشد ۳ برابری ۸۲ پروژه از شهرستان رباط کریم ، پرند و نصیر شهر با اعتباری بالغ بر ۳۱۱ میلیارد تومان در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ نشان دهنده پویایی و تلاش بی وقفه تمامی مسئولان با مدیریت جهادی فرماندار جناب ساداتی انجام پذیرفته است.

محسنی بندپی با بیان اینکه هم اکنون کشور در شرایط سخت بحران و توطعه دشمنان، از سوی دیگر تحریم علیه نظام است، افزود:به یاری خدا رشد، توسعه و آبادانی در کشور، نشان میدهد که در همین شرایط نیز موفق بوده ایم و این پیشرفت و حرکت به سمت جلو شرایطی را ایجاد کرده است تا  مردم بار دیگر با هدایت و روشنگری مقام معظم رهبری در دو یوم الله پیش رو، یکی راهپیمایی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دیگری شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه شاهد مشارکت بی نظیر مردم باشیم چرا که مشارکت بیشتر مردم در این دو یوم الله امنیت بیشتری را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان خواهد آورد و مردم با حضور خودشان،توطئه های دشمنان را بار دیگر خنثی خواهند کرد.

بندپی با بیان اینکه حمل و نقل ریلی در شهرهای اطراف استان تهران یکی از خواسته های به حق مردم است، ادامه داد: علاوه بر بحث مترو یکی دیگر از موضوعات مهم در این شهرستان طرح آبرسانی الغدیر است که با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان در حال انجام است.

استاندار تهران در مراسم آیین افتتاح پروژه های شهرستان نصیر شهر، به موضوع مرمت و بازسازی آسفالت جاده ساوه اشاره کرد و افزود:امروز این موضوع نیز به تعهدات ما اضافه شد.

در این مراسم همچنین سیدمهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم به نکات ارزنده ای اشاره کرد و گفت:شهر نصیر شهر در دو دهه اخیر استقلال خود را با یک حرکت جهادی نشان داده است بنابراین وقتی مطالبات مردم، توسط مسئولان محقق می گردد، قطعا اعتماد و امید در آنان مضاعف می شوواز مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر به خصوص شهردار جوان نصیرشهر  در اقدامات انجام گرفته کمال تشکر وقدردانی نمود.