به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر ؛ مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر صبح امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه به همراه رئیس ، اعضای شورای شهر و امام جمعه محترم با حضور در دفتر ستاد فرماندهی  انتظامی شهرستان جناب سرهنگ مرادی ، ضمن تبریک انتصاب ایشان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی که با تعامل و همکاری در رسیدگی به مشکلات شهروندان با  مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر، دو موضوع مهم (۱) حضور نیروی راهور در شهر  و (۲)  یکطرفه نمودن خیابان امام ( ره ) از سوی حاضرین مطرح گردید .

سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم نیز در این دیدار حضور مسئولان برای عرض تبریک را مایه دلگرمی و قوت قلب این نیرو دانست و اظهار کرد: یکی از اصلی ترین اهداف نیروی انتظامی ایجاد امنیت در شان شهروندان بوده و تعامل بین شهرداری و نیروی انتظامی این هدف را محقق ساخته است.

.سرهنگ مرادی همچنین در ادامه ضمن تشکر از مسولین نصیرشهر بابت پیگیری موارد مطرح شده ، قول مساعد در جهت پیگیری و انجام آن گفتند : هیچ چیز به اندازه آسایش و امنیت برای مردم اهمیت ندارد.