به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر : با اعلامی از سوی دفتر امام جمعه نصیر شهر :حضرت حجت الاسللم والمسلمین خدایی امام جمعه نصیر شهر در ابتدا   شهادت امام محمد باقر(ع) تسلیت عرض نموده و حدیث گهربایی از آنحضرت بیان داشتند که شیعه بودن به ادعا و حرف نیست .محب اهل بیت و شیعه واقعی کسی است که این نشانه ها را داشته باشد :- خدا ترس باشد و خداوند را شاهد اعمال و رفتار خود ببیند .-  اطاعت و دستورات خدا بجا آورد . – تواضع:شیعیان ما اهل فروتنی هستند خوش قلب و نرم دل هستتند –  . در امانت داری دقیق هستند و خیانت نمی کنند-  . اهل عبادت هستند و قرآن می خوانند   به پدر و مادر خود نیکی می کنند-  . رسیدگی به نیازمندان بالخصوص همسایگان محتاج .

 

خطیب جمعه نصیرشهر در خطبه دوم به فضیلت دعای عرفه پرداختند : روز عرفه روز خودشناسی است. روز برآورده شدن حاجات است. اگر کسی ماه مبارک رمضان آمرزیده نشود امید آن است که در روز بزرگ عرفه بخشیده شود .

امام جمعه نصیرشهر افزودند عید سعید قربان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی یادآور زیباترین نمونه بندگی در برابر خدای متعال است پیشاپیش این عید بزرگ را به عموم مسلمین تبریک عرض نموده . این عید عید فداکاری و ایثار و قربانی نفس است قربانی کردن در این روز سنت است یکی از کارهای بسیار خوب و از اعمال روز عید قربان است که باعث رضایت و خشنودی خداوند می شود در این روز است که باید به یاد فقرا و نیازمندان باشید به آنها کمک کنید .

ایشان در پایان به مشکل کم آبی اخیر بوجود آمده در نصیرشهر پرداختند و ضمن توصیه به صرف جویی در مصرف آب افزودند بطور جد پیگیر موانع و مشکلات این موضوع هستیم . اگر قصور یا تخلفی صورت گرفته باشد برخورد خواهیم کرد .