به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر، مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره) و شهدای ۱۵ خرداد امروز پس از برگزاری مراسم روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور مسولین شهر ، شهرستان  و اقشار مختلف مردم در مسجد حضرت رقیه سلام الله نصیرشهر برگزار گردید .

در این مراسم ضمن قرائت قرآن و فاتحه توسط نمازگزاران آیاتی از سوره مبارکه یس توسط قاری ارزشمند حاج محمود نقدی نیز قرائت شد.

در حاشیه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین خدایی امام جمعه نصیر شهر، با اشاره به خصوصیات و ویژگی های اخلاقی حضرت امام خمینی (ره) گفت:  همه خصوصیات اخلاقی امام (ره) جنبه خدایی داشت، ایشان فردی خدا محور، حق پذیر، دارای سعه صدر و اطمینان و آرامش بود که برای هرکدام از اینها می توان شواهد بیشماری را از زندگی امام یادآور شد.

امام جمعه نصیر شهر  تصریح کرد: امام خمینی(ره) با دعوت مسلمانان جهان به اتحاد و علی الخصوص به مبارزه با رژیم اشغالگر قدس مبارزه با کفر را در جهان اسلام نهادینه کرد و الان شاهد این هستیم که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تمام جهان اسلام با برگزاری راهپیمایی  و شعار مرگ بر اسرائیل جعلی بودن این رژیم را فریاد میزنند.